UPOZORNĚNÍ – Obor Ekonomika a podnikání 63-41-M/01

Home / Uncategorized / UPOZORNĚNÍ – Obor Ekonomika a podnikání 63-41-M/01

Vzhledem ke kapacitním omezením bude obor Ekonomika a podnikání otevřen až ve školním roce 2019/2020. Zájemci o studium z osmých a nižších ročníků mohou školu navštívit během dnů otevřených dveří, kterých termíny naleznete zde.

8 Comments

 • Eliška Coufalová

  Dobrý večer,
  chtěla jsem se Vás zeptat ohledně oboru Ekonomika a podnikání. Jsem žákyně 9. třídy a s výběrem Střední školy jsem měla veliký problém. Když jsem nalezla Vaši školu s oborem Ekonomika a podnikání, objevila jsem něco, co by mě vážně bavilo. Opravdu mě mrzelo, když jsem zjistila, že tento obor se o rok odkládá. Píšu sem s prosbou, aby jste můj sen neoddalovali, ale abych si ho mohla splnit již tento rok.
  Děkuji za odpověď
  Coufalová

  • porubcan

   Dobrý den,
   Vašeho zájmu o naší školu si velice vážíme, bohužel momentálně nemůžeme se vzniklou situací nic dělat – škola nemůže překročit maximální povolený počet studentů.
   Přeji hodně úspěchů,
   Porubčan

  • porubcan

   Dobrý den,

   letos se obor MU otevírá, rozdělení ateliérů se ale určuje podle zájmu studentů přijatých do prvního ročníku. Je ale velice pravděpodobné, že se hudební ateliér otevře.

   Mgr. Matej Porubčan

  • porubcan

   Dobrý den,

   naopak, je velice pravděpodobné, že hudební ateliér letos otevřeme. Oznámení je již rok staré a týkalo se školního roku 2018/2019 – letošního prváku. Ve školním roce 2019/2020 budeme standardně otevírat první ročník na oboru Ekonomika a podnikání.

   Přeji hezký den,

   Mgr. Matej Porubčan

 • Sokolovská

  Dobrý den,
  přípravný kurz pro obor Ekonomika a podnikání – Multimediální ateliér, pořádat nebudete?

  Děkuji
  Sokolovská

  • porubcan

   Dobrý den,

   bohužel pro přípravný kurz na Multimediální ateliér jsme v programu nenašli místo. Pokud byste potřebovala s něčím poradit, napište mi mail na porubcan@ssum.cz.

   Přeji hezký den,

   Mgr. Matej Porubčan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *