Přípravné kurzy MU 2019

Home / Přípravné kurzy MU 2019

Přípravné kurzy pro obor Ekonomika a podnikání

Ve školním roce 2018/2019 škola poprvé organizuje přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na obor Ekonomika a podnikání. Kuzry jsou koncipovány tak, aby prostřednictvím intenzivní výuky a individuálního přístupu připiravily zájemce o studium k pohovoru v ateliéru, který je podstatnou částí přijímacího řízení.

Přípravné kurzy jsou rozděleny do dvou bloků - Hudební ateliér a Dramatický ateliér. Kapacita každého kurzu je omezena na 15 účastníků, přičemž aktuální obsazenost kurzů bude uváděna uváděna ve vrchní části těchto stránek. Harmonogram a krátkou anotaci ke každému bloku naleznete níže na stránkách.

Zájemce se může přihlásit na jeden anebo více kurzů prostřednictvím přihlášky dostupné zde (přihlášku je nutné uložit do počítače a až následně vyplnit - nevyplňujte přihlášku v okně internetového prohlížeče). Vyplněnou přihlášku posílejte na mail porubcan@ssum.cz. Přijetí přihlášky bude obratem potvrzeno. V případě zájmu o více kurzů, vyplňte přihlášku na každý kurz zvlášť.

Platbu za zvolený kurz proveďte na školní bankovní účet:
7320940247/0100
Platbu prosím proveďte nejpozději 5 dní před začátkem kurzu. Do poznámky pro příjemce uveďte prosím celé jméno a příjmení účastníka kurzu a text:
"Přípravné kurzy MU"

V případě otázek směřujte své dotazy na e-mailovou adresu porubcan@ssum.cz
Hudební ateliérHlavním cílem přípravy v hudebním ateliéru je kultivace hlasového projevu účastníků a pomoc s výběrem a interpretací skladeb k přijímacímu řízení. Kurz probíhá vždy v sobotu od 9.00 do 12.00 a celkové trvání výuky je 12 hodin. Vedoucí kurzu je naše vyučujíci Zuzana Santin.
Dramatický ateliérCílem kurzu v dramatickém ateliéru je zlepšit pohybové, interpretační a herecké dovednosti účastníků. Kurz probíhá vždy v sobotu od 9.00 do 12.00 a celkové trvání výuky je 12 hodin. Vedoucí kurzu je naše vyučujíci Monika Maláčová.